Календар

< березня 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Допомога дітям з особливими потребами
Середа, 20 березня 2013, 09:29

Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів має всі необхідні умови для проведення комплексної реабілітації дітей з особливими потребами.

У Центрі працюють висококваліфіковані спеціалісти: неврологи, педіатр, логопед, психологи, вчителі-реабілітологи, середній медичний персонал, які в своїй роботі використовують сучасні реабілітаційні методики.

Всі пацієнти забезпечуються медичним супроводом: медикаментозним лікуванням, масажем, лікувальною фізкультурою, ортопедичними засобами.

Діти забезпечуються чотирьохразовим харчуванням. Курс реабілітації до 6 місяців.

У Центрі в с. Рибці діти-інваліди проходять оздоровлення з використанням природних факторів. Це – аеротерапія, озонотерапія, геліотерапія, водолікування, лікувальна верхова їзда на конях, саунотерапія.

Напрямок – іпотерапія (лікувальна верхова їзда) – є визнаним засобом реабілітації для дітей з фізичними чи психічними захворюваннями.

Лікувальна верхова їзда здійснює особливий біомеханічний вплив на організм людини. Складні рухи м'язів спини коня, що складаються з багатьох елементів, мають масажуючий і розігріваючий вплив на м'язи ніг вершника і органи малого тазу. Позитивний емоційний настрій, який виникає на заняттях з іпотерапії, сприяє відновленню активності, поліпшенню настрою і загального стану дітей.

Ozsdi

З 2011року в Центрі функціонує басейн та сауна. Басейн обладнано сучасним реабілітаційним устаткуванням: гідромасаж, перлинні ванни, підводна течія, водяна пушка, «кобра». Заняття у басейні проводять досвідчені фахівці з фізичної реабілітації під керівництвом лікаря з лікувальної фізкультури та спортивної медицини. Фізичне навантаження у воді нормалізує роботу м’язової, нервової, серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, створює почуття стабільності, забезпечує психотерапевтичний вплив на організм. У приміщенні басейну обладнано сауну та масажний кабінет.

Для отримання реабілітаційних послуг в Центрі, законному представнику (батькам або опікуну) дитини-інваліда необхідно надати до управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (вул. К.Маркса, буд.43-А, кабінет №7) наступні документи:

- заяву про направлення до реабілітаційної установи;

- копію довідки ЛКК лікувально-профілактичного закладу;

- індивідуальну програму реабілітації.

Адреса Центру: 40034, м. Суми, проспект М. Лушпи, 16, тел.: (0542)60-36-30

 

Більш детальну інформацію щодо правил прийому до Центру можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (вул. К.Маркса, 43-а, каб.7, тел. 4-79-28).

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates