Календар

< травня 2013 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Годинник

Ulti Clocks content

ДО УВАГИ АБІТУРІЕНТІВ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТЕХНІКУМ-ІНТЕРНАТ
Середа, 15 травня 2013, 10:34

Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат є одним із небагатьох освітянських закладів, де здобувають освіту найнезахищеніші члени суспільства – інваліди та діти-інваліди.

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентноспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філію у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста.

Оздоровчо-реабілітаційна база включає басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури, оснащений спеціалізованими тренажерами, медичний пункт, у структурі якого фізіотерапевтичний, стоматологічний, маніпуляційний, лікарський кабінети. До послуг студентів сучасний комфортабельний гуртожиток з блоками обслуговування студентів на кожному поверсі, перехідна галерея між навчальним корпусом та гуртожитком.

Зараховані на навчання до технікуму інваліди та діти інваліди забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне 4-х разове харчування, проживання в гуртожитку, безкоштовне оздоровлення в літній період в лікувально-оздоровчому центрі). Студентам технікуму пенсія виплачується в повному обсязі.


Технікум оголошує прийом абітурієнтів на 2013-2014 рік за спеціальностями:


  1. Бухгалтерський облік (системи АПК) на 1-2 курси денного відділення.
  2. Економіка підприємства (системи АПК) на 2 курс денного відділення.
  3. Соціальна робота на 1 курс денного відділення.

УМОВИ ПРИЙОМУ


      Прийом до технікуму осіб з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І-ІІІ груп та діти-інваліди), які вступають на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) проводиться на І курс на конкурсній основі за результатами наступних вступних випробувань.

На спеціальність «Бухгалтерський облік»:

  1. Українська мова – диктант;
  2. Математика – усно.

На спеціальність «Соціальна робота»:

1 Українська мова – диктант;

2. Історія України – усно.

Категорії осіб з обмеженими фізичними можливостями, які вступають до технікуму на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності «Бухгалтерський облік» та «Економіка підприємства» беруть участь у конкурсі щодо зарахування на навчання на власний вибір – з кількістю балів сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з української мови і літератури та математики, виданими у 2008-2013 роках або з кількістю балів вступних випробувань із зазначених предметів за 100-бальною шкалою оцінювання від 100 до 200 балів.

Для більш повної і детальної інформації про діяльність, терміни і умови прийому до зазначеного технікуму необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (вул. К. Маркса, 43а, кабінет №7,  тел. 4-79-28).

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates