Календар

< травня 2013 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Годинник

Ulti Clocks content

.


Легальна робота – соціальна захищеність і соціальна відповідальність
Вівторок, 21 травня 2013, 10:20

Метою цієї статті є потреба ще раз нагадати роботодавцям про існуючі вимоги трудового законодавства України, переконати кожного з них у необхідності повної легалізації зайнятості населення і таким чином встановити соціальну справедливість, захистити найманого працівника.

Найпоширенішою формою нелегальної зайнятості є використання робочої сили без оформлення трудового договору між підприємцем-фізичною особою і найманим працівником. В останні роки в нашому місті ця тенденція змінюється на краще, але ще значна частка працівників фактично нелегально працює у приватних підприємців на ринках та в закладах торгівлі, у приватних перевізників, у тих, хто надає ті чи інші послуги.

Таким чином, приватні підприємці ухиляються від оподаткування своїх реальних прибутків, а також фактичних заробітків та різних доплат найманим працівникам через видачу зарплати в так званих “конвертах”, поза відомістю, без сплати податків, платежів до державного і місцевого бюджетів, єдиного соціального внеску.

       Законодавчі акти чітко регулюють трудові відносини між фізичними особами та найманими працівниками. Відповідно до ст. 24 та ст. 24-1 Кодексу законів про працю України фізична особа у разі укладення трудового договору з працівником повинна у тижневий термін з моменту фактичного допущення працівника до роботи зареєструвати укладений у письмовій формі трудовий договір у центрі зайнятості.

      Працівники, які працюють за трудовими договорами у фізичних осіб відповідно вимог ст.ст. 253, 254 КЗпП України підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню. Працівники, які нелегально працюють та отримують неофіційну зарплату позбавляють себе не тільки достойної оплати праці та соціального захисту, але і гідної пенсії в майбутньому, адже пенсія нараховується з офіційної заробітної плати. Відповідно до нині діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду.

      Необхідно пам’ятати, що отримуючи заробітну плату в “конвертах” чи маючи інше джерело доходу – ви маєте забезпечене сьогодення, але ризикуєте своїм майбутнім.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання на те що, використання нелегальної робочої сили, не оформлення трудових відносин або несвоєчасна реєстрація трудових відносин з найманим працівником – це порушення трудового законодавства, яке передбачає адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates