Календар

< липня 2013 >
П В С Ч П С Н
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Годинник

Ulti Clocks content

Розширене засідання комітету доступності та координаційної ради
Понеділок, 01 липня 2013, 09:21

27 червня 2013 року відбулося розширене засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури за участю представників міської координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради під головуванням заступника міської голови Пустовіта В.Є.

         У засіданні взяли участь члени координаційної ради та комітету доступності, зокрема, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення, начальник відділу містобудування та архітектури, начальник управління житлово-комунального господарства, директор Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, завідувач сектору з фізичної культури та спорту, завідувач сектором у справах сім’ї та молоді, представники громадських організацій міста, які опікуються проблемами інвалідів та інші.

        На засіданні було розглянуто ряд питань, що стосуються створення безбар’єрного середовища для осіб з особливими потребами, зокрема, щодо пониження бордюрів на перехрестях доріг по вул. Короленка та вул.К. Маркса для безпечного переміщення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

PIC_0208

        В.о. директора Шосткинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борисова Т.Г. доповіла про надання соціальних послуг особам з обмеженими фізичними можливостями структурними підрозділами територіального центру.

     Директор центральної міської бібліотеки ім. Толстого Євтушенко О.І. доповіла про забезпечення доступу осіб з інвалідністю до мережі Інтернет, зазначивши, що в приміщенні бібліотеки розташований Інтернет-центр, в якому обладнано місце, де особи з обмеженими фізичними можливостями мають змогу безкоштовно користуватися послугами з доступу до мережі Інтернет.

За результатами обговорення відповідальним особам були надані відповідні доручення.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates