Календар

< вересня 2013 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 28 29
30            

Годинник

Ulti Clocks content

.


Розширене засідання комітету доступності та координаційної ради
П'ятниця, 27 вересня 2013, 07:24

26 вересня 2013 року відбулося розширене засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури за участю представників міської координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради під головуванням заступника міської голови Пустовіта В.Є.

   У засіданні взяли участь члени координаційної ради та комітету доступності, зокрема, начальник управління праці та соціального захисту населення, начальник відділу містобудування та архітектури, начальник управління житлово-комунального господарства, директор міськрайонного центру зайнятості, директор Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, голова Шосткинської міжрайМСЕК, представники громадських організацій міста, які опікуються проблемами інвалідів та інші. Також, у засіданні взяли участь представники проектних організацій міста: ТОВ «Архбуд» Шилова І.В та ТОВ «Інститут Шостка-проект» Грачов Г.Я.

     Було розглянуто ряд питань, що стосуються створення безперешкодного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями, зокрема, звернення власників об’єктів соціальної інфраструктури з проханням щодо надання їм дозволу на відкриття приналежних їм приміщень без обладнання пандусами в зв’язку з відсутністю технічних можливостей.

Директор Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Кривущенко О.Б. доповіла про інноваційний підхід Центру в організації роботи з дітьми-інвалідами.

     За результатами обговорення відповідальним особам були надані відповідні доручення.

komdoct2

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates