Календар

< жовтня 2013 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Годинник

Ulti Clocks content

.


Захищеність працівників на роботах із несприятливими умовами праці
Вівторок, 08 жовтня 2013, 15:35

Одним із важливих напрямків державної політики в Україні є пріоритетність життя і здоров'я людини відносно результатів виробничої діяльності.

Працюючи з шкідливими, важкими або небезпечними умовами праці, працівник перебуває під впливом небезпечних і шкідливих виробничих факторів, здатних викликати важкі захворювання, нанести шкоду здоров’ю та життю, тому такі робочі місця вимагають особливої уваги і ставлення з боку не тільки держави і самих працівників, але і з боку роботодавця. Для отримання актуальної об’єктивної оцінки та інформації про стан умов праці та безпеки робочих місць працівників, зайнятих на шкідливих виробництвах, і проводиться регулярна атестація робочих місць за умовами праці.

Результати атестації робочих місць за умовами праці є єдиною прийнятною підставою для об’єктивної оцінки умов праці та обґрунтованого надання пільг та компенсацій за роботу із шкідливими та важкими умовами праці.

Гостро постає проблема соціального захисту працівників підприємств-банкрутів або тих, що перебувають в стані санації.

       Діяльність будь-якого підприємства або організації піддається впливу негативних факторів як зовнішнього, так і внутрішнього середовища. У зв'язку з чим, не всі господарюючі суб'єкти можуть залишатися на плаву, деяким доводиться оголосити себе банкрутами і займатися ліквідаційними процесами.

         З метою забезпечення соціального захисту громадян на пенсійне забезпечення, а також здійснення державного контролю за збереженням документів, упередження випадків втрати документів з особового складу підприємствами, що ліквідуються, у тому числі за процедурою банкрутства видане розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 03.08.2009 №418 “Про взаємодію при передачі документів до архівних установ”.

         Ігнорування виконання окремими керівниками підприємств, установ, організацій вимог законодавства щодо зберігання архівних документів, що нагромадилися за час їх діяльності, а також передачі їх до архівних установ при ліквідації може стати причиною порушення законних прав та інтересів громадян на пенсійне забезпечення, призвести до втрати частини доходів громадян.

         Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради нагадує керівникам про необхідність своєчасної передачі до архівних установ у повному обсязі документів по заробітній платі та з особового складу при ліквідації юридичної особи для своєчасного призначення пенсії та для підтвердження періодів роботи колишніх працівників, які були зайняті на роботах з шкідливими та важкими умовами праці.   

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates