Календар

< січня 2014 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30 31    

Годинник

Ulti Clocks content

.


До 75 річниці від дня утворення Сумської області
Середа, 29 січня 2014, 14:47

У відділенні соціально-побутової адаптації № 2 Шосткинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися заходи присвячені 75 річниці утворення Сумської області.

       На минулому тижні 21 та 22 січня на теологічному, економічно-правовому факультетах Університету ІІІ віку пройшли тематичні лекції присвячені цієї події, на які були запрошені працівники міської бібліотеки ім. Л.Толстого. Провідний бібліотекар Тамара Четверикова і бібліотекар читального залу Анжела Пенкіна розповіли про знаменні місця нашої Сумщини, про видатних особистостей: композиторів Д.Бортнянського і М.Березовського, художників Г.Нарбута, Д.Бурлюка, письменників П.Куліша, О.Олеся, О.Вишні, видатного педагога А.Макаренка, оперного співака А.Мокренка та багатьох інших.

         30 січня у відділенні дуже цікаво пройшов інформаційний день «Сумщині-75», в якому прийняли участь ветерани війни і праці, представники громадських організацій, учні шкіл.

       З нагоди 75-ї річниці від дня утворення Сумської області від імені міського голови із побажанням міцного здоров’я, добробуту і миру до присутніх звернулася заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Скиба З.М. Голова міської організації ветеранів Червоний Є.Г. теж привітав всіх учасників з Днем народження нашої області.

       Бурхливими оплесками присутні у залі зустріли виступ учнів Шосткинської дитячої школи мистецтв. З піснями про рідний край виступили учасники ансамблю «Полісянка» відділення соціально-побутової адаптації № 2 територіального центру.

         Після концертної програми відвідувачі та гості відділення у дружньому колі посиділи за чашкою запашного чаю з солодощами.  

                

Завідувач відділення соціально-

побутової адаптації №2 терцентру

ЛисенкоЛ.С.  

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates