Календар

< лютого 2014 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28    

Годинник

Ulti Clocks content

.


Семінар-нарада з питань додержання законодавства про охорону праці неповнолітніх
Середа, 26 лютого 2014, 11:36

alt

25 лютого 2014 року на базі молодіжного центру соціального партнерства і творчості відбулася семінар-нарада з питань додержання законодавства про охорону праці неповнолітніх працівників та роботи виконавчих органів Шосткинської міської ради щодо зменшення випадків виробничого травматизму на підприємствах м.Шостки.

     Співорганізаторами семінару-наради виступили управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради і територіальне управління Держгірпромнагляду України у Сумській області. До проведення семінару було залучено начальника служби у справах дітей Гришкову О.П. та методиста методичного кабінету управління освіти Гаєву Н.М., головного спеціаліста відділу організації державного санепіднагляду Шосткинського міськрайонного управління Держсанепідемслужби України у Сумській області Рикову О.С., начальника відділення Державного фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві Агеєва О.І.

       У нараді взяли участь особи, відповідальні за охорону праці в навчальних закладах міста, на підприємствах, які приймають на виробничу практику учнівську та студентську молодь, а також працівники міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, які безпосередньо здійснюють практичну соціальну роботу з неповнолітніми та молоддю міста.


sem1  sem2     


          У ході семінару-наради були розглянуті питання особливостей роботи, охорони праці та прав і соціальних гарантій неповнолітніх, учнівської та студентської молоді під час проходження виробничої практики, молоді, яка отримала перше робоче місце, стану та причин виробничого травматизму на підприємствах міста, заходів з їх запобігання, порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій. Увага присутніх акцентувалася на нормах і правилах з техніки безпеки і виробничої санітарії, гігієни праці, необхідності та порядку проведення інструктажів з охорони і безпеки праці , умовах допуску студентської та учнівської молоді при проходженні виробничої практики чи отриманні першого робочого місця.

     Сьогодні завданням освітян є не тільки формування в учнів та студентів знань з певних предметів, а ще й підготувати їх до самостійного життя в сучасних реаліях, оскільки роботодавці все охочіше приймають на роботу без відповідного оформлення законодавчо необізнану молодь та неповнолітніх, які погоджуються на всі умови, щоб задовольнити свої матеріальні потреби. Все це може негативно вплинути на становище молодих людей у майбутньому.

    Під час семінару учасники отримали відповіді на питання по даній темі та мали змогу обмінятися набутим досвідом.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates