Календар

< березня 2014 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Годинник

Ulti Clocks content

.


Понеділок, 10 березня 2014, 09:39

alt

Запитання - відповідь:  Чи має право на отримання субсидії особа, що придбала житло протягом 12 місяців, що передують місяцю звернення?

Житлова субсидія призначається відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплатужитлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10. 1995 року № 848 ( у редакції постанови від 22.09.1997 р. № 1050).

       Відповідно до п. 5 Положення субсидія не призначається, якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, впродовж 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії придбав квартиру (будинок).

         Виходячи з конкретних обставин, що склалися, за наявності таких умов органи соціального захисту населення можуть призначити субсидію, як виняток, на підставі рішень районних, районних у містах Києві й Севастополі державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних рад або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

          Таким чином, призначення субсидії особі впродовж 12 місяців після придбання житла можливе лише за рішенням зазначених комісій.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates