Календар

< квітня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Годинник

Ulti Clocks content

.


Новини, інформація,повідомлення

До уваги одержувачів житлових субсидій!

 

Повідомляємо, що 27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329, якою затверджений оновлений порядок призначення житлової субсидії з 1 травня 2018 року для усіх українців.

Урядом наголошується, що відтепер призначення житлової субсидії для всіх українців, у тому числі і шосткинців, буде здійснюватись лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є особи:

1) у яких за інформацією ДФС та Пенсійного фонду України, взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або
- які отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;
та/або
- які не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

2) внутрішньо переміщені особи;

3) особи, члени сім'ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

4) особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

5) особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

За інформацією шосткинцям звертатись до відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради за адресою: вул Горького, 4-А.

Заяву про призначення житлової субсидії ви можете скачати тут

Декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії ви можете скачати тут


 
Допомога дітям з особливими потребами
Понеділок, 14 травня 2018, 12:12

alt

Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів має всі необхідні умови для проведення комплексної реабілітації дітей з особливими потребами.

У Центрі працюють висококваліфіковані спеціалісти: неврологи, педіатр, логопед, психологи, вчителі-реабілітологи, середній медичний персонал, які в своїй роботі використовують сучасні реабілітаційні методики.

Детальніше...
 
Як протидіяти домашньому насильству
Понеділок, 14 травня 2018, 10:51

alt

Що робити у разі домашнього насильства? 

Де і як отримати допомогу?

Обмежувальний припис.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Детальніше...
 
Міністерство соціальної політики України затвердило нові форми Заяви про призначення житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії
Четвер, 10 травня 2018, 12:01

alt

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0548-18

Заяву про призначення житлової субсидії ви можете скачати тут

Декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії ви можете скачати тут

 
Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати
Четвер, 03 травня 2018, 08:07

alt

Станом на 01.04.2018р. 4 підприємства міста мають заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 6395,1 тис.грн. За групами, відображеними в статистичній звітності заборгованість розподіляється наступним чином: на 1 економічно активне підприємство припадає 91,0% загальноміського боргу (5820,9 тис.грн.). 435,1 тис.грн.(6,8%) належить одному підприємству – банкруту. На економічно неактивних підприємствах зосереджено 2,1% (139,1 тис.грн.) від загальної суми боргу.


 
ДЕВІЗ ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ 2018 РОКУ: «ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»
П'ятниця, 27 квітня 2018, 13:29

alt

ЗВЕРНЕННЯ

Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Детальніше...
 
Засідання «круглого столу» з нагоди Дня охорони праці в Україні
П'ятниця, 27 квітня 2018, 13:26

alt

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. В Україні цього дня  відзначають День охорони праці.   У 2018 році  Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління». Напередодні більш  ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

Детальніше...
 
Відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення
Вівторок, 24 квітня 2018, 14:21

alt

24 квітня 2018 року у міськвиконкомі  відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Основне питання порядку денного – забезпечення дотримання роботодавцями міста вимог законодавства щодо мінімальних гарантій в оплаті праці.

Заслухано пояснення суб’єктів господарської діяльності щодо причин нарахування заробітної плати в розмірі менше законодавчо встановленого рівня,  та керівників, у яких застраховані особи у січні 2018 року виконували роботи (надавали послуги) за договорами цивільно-правового характеру.

Детальніше...
 
Незадекларована праця – прірва для працівників та роботодавців
Вівторок, 24 квітня 2018, 09:52

alt

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей. Незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. Окрім того, незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників.

Детальніше...
 
БУДЬТЕ УВАЖНІ! ШАХРАЇ!
П'ятниця, 20 квітня 2018, 13:57

alt

Останнім часом збільшилась кількість шахрайств, скоєних стосовно пенсіонерів, одиноких людей, інвалідів та осіб похилого віку. Під різними приводами у людей видурюють останні копійки, навіть часто вводять у борги перед банком, у якому оформлено банківську картку. Зловмисники можуть зателефонувати і представитись співробітником банку або поліцейським, або навіть вашим родичем. І під приводом банківської операції по вашій картці чи «відкупу» від кримінальної відповідальності когось із ваших рідних, або й просто з проханням грошової допомоги на лікування спробують виманити у вас ваші заощадження.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 181
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates